Google Site İçi

   
   
 

 

 

example2

 

FLORANSA AKTİVİTELERİ & EĞLENCE

 

Turistler, terziler ve antikacıların bulunduğu Via Tornabuoni caddesi boyunca veya mağazalar ve açık hava pazar yeri ile şirin San Lorenzo civarında gezinti yapabilirler. Loggia dei Lanzi'nin altında bir nefes dinlenme molası ve Ponte Vecchio'ya varmadan önce lüks mağazaları ziyaret edebilirler.

Biraz yorulunca Piazza Repubblica'nın cafelerinden birisinde oturabilir veya Via Tornabuoni'de bir dondurmanın veya kahvenin tadını çıkarabilirler. Öğle yemeği veya akşam yemeği zamanı geldiğinde, lezzetli Toskana yemeklerinin tadına bakabileceği bir trattoria veya buca ( hücre ) arayacaklardır. Yürüdükçe caddeler daha tanıdık gelmeye başlayacak; Medici'nin altı-toplu kalkanları, kemerler, çiçekler için yapılmış dinlenme yerleri, altarlar ve binaların cephelerini süsleyen heykeller. Ziyaretçiler en son olarak Firentina'nın özelliklerini keşfedeceklerdir: garip ama gerçek, artistik duygu, hızlı yaratıcılık ve harikulade bir aşk. Floransa'da el işçiliği bugün bile gelişmesine devam etmektedir: moda evleri, deri, altın ve gümüş kuyumcuları, hasır işçileri ve kıymetli taş işçileri bulunmaktadır ( aktivite bilgisi için kaynak : italyaonline.net ).

 

 

* Floransa için farklı bir menü alanına yada ana sayfadan başka bir kente geçebilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Sayfa Başına Dön -

 

 

 

 

Çevrimiçi Kişi Sayısı

 

Site İstatistiği

 
   
   
 
 
 
Uyarı : BULUNDUĞUNUZ SİTE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR , HER BİLGİ TAM DOĞRU VE GÜNCEL OLAMAYABİLİR ! - ÜCRET GİBİ BAZI RAKAMSAL DEĞERLER İLGİLİ GEZİ YILINA AİTTİR - İNTERNET TARAYICISI ( İE ) 7 VE ÜSTÜ SÜRÜMLERDE , 1024 x 768 PİXEL ÇÖZÜNÜRLÜKTE UYGUN MENÜ VE SAYFA GÖRÜNÜMÜNÜ ALABİLİRSİNİZ - İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER ..