Google Site İçi

   
   
 

 

 

example2

 

 

İTALYA / İTALY

( ROMA - FLORANSA - VENEDİK )

 

 

 

Merhaba..

Ülkemizden özellikle tur acentaları aracılığıyla İtalya 'ya yapılan turistik amaçlı geziler , sıklıkla " Klasik İtalya Gezileri " adlandırmasıyla ; Roma & Venedik & Floransa'yı kapsamaktadır.

İtalya yanlızca bu 3 kentten ibaret değildir. Bilmediğimiz , görülmesi gereken belki daha güzel gezi alanları mutlaka vardır.Biz farklı alanları incelemeyeceğiz..

Klasik İtalya turu olarak : Roma & Venedik & Floransa bölgelerini içerir İtalya gezimiz , Haziran 2010 yılında olmuştur.Rakamsal değerler , özellikle ücretler 2010 yılına aittir ! Güncel değer ve bilgiler için lütfen sayfalarda verilen linkler'e bakınız!

Yukarıda yer alan " Genel Bilgiler " menü seçeneği size İtalya hakkında gerekli temel bilgileri verecektir.İtalya hakkında gerekli bilgiler, İtalya'ya ulaşım / İtalya'da ulaşım imkanları , Vize işlemleri , Turlar ve bazı uyarılar bu alanda yer alacaktır.

Menü'den ayrıca İtalya'ya ait her kenti ( Roma & Floransa ve Venedik ) kendi menü başlığıyla detaylarıyla inceleyebilirsiniz..

İyi gezmeler...

 

 

 

NOT :

İtalya ' ya ait tüm menü içeriklerini bir gözden geçirin derim. Sizler için kısa bir " Mini İtalya gezi rehberi " hazırladım. 2 sayfadan ibaret bu mini rehber çıktısı bile işinize yarayacaktır. Vaktiniz yoksa doğrudan bu alanı ziyaret edebilirsiniz ( sayfaya gidin - tıklayın )

 

 

** İnternet tarayıcınızda ; yazı karakterlerini büyütmek için ( Ctrl + ) , küçültmek için ( Ctrl - ) , normal ( %100 zoom ) durumuna dönmek için ( Ctrl ve 0 ) tuşlarını kullanın !

 

 

TÜRK HAVA YOLLARI - TURKİSH AİRLİNES

Ülke dillerine tıklayın !

Türkçe / English / German / French / Italian / Spanish / Arabic / Russian / Japanese

 

 

 

 

Click for Rome Fiumicino, Italy Forecast

 

 

 

- Sayfa Başına Dön -

 

 

Çevrimiçi Kişi Sayısı

 

Site İstatistiği

 
   
   
 
 
 
Uyarı : BULUNDUĞUNUZ SİTE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR , HER BİLGİ TAM DOĞRU VE GÜNCEL OLAMAYABİLİR ! - ÜCRET GİBİ BAZI RAKAMSAL DEĞERLER İLGİLİ GEZİ YILINA AİTTİR - İNTERNET TARAYICISI ( İE ) 7 VE ÜSTÜ SÜRÜMLERDE , 1024 x 768 PİXEL ÇÖZÜNÜRLÜKTE UYGUN MENÜ VE SAYFA GÖRÜNÜMÜNÜ ALABİLİRSİNİZ - İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER ..